2013 UGG Modelleri

UGG’ler 2013’te de Ayakların Gözdesi Olmayı Başardı

Bayanların kış aylarındaki bot seçiminde son 3 yıldır en çok ilgisine sahip olan bot çeşidi olan UGG botlar 2013 kış ve ilkbahar modasının da vazgeçilmezleri arasında olacak. UGG botlar, rahat kullanımı ve her türlü şıklığımızı tamamlaması ve sıcak tutması özeliği  sayesinde, biz bayanlar tarafından 2013 kış sezonunda da çok tercih edilecek bot çeşitleri arasında yerini almışa benziyor.

Günlük hayatta spor giyim tarzını tercih eden bayanlar için adeta kurtarıcı durumunda olan UGG botlar, bu sezon da bizi yalnız bırakmadı. 2013 ayakkabı trendleri arasında yer alan UGG model botlar içinde kullanılan özel kürk malzemesi sayesinde soğuk kış günlerimizin daha da ayrılmaz bir parçası haline geleceğe benziyor.

Kış sezonunda bayanların değişmez kıyafetleri arasında yer alan taytlar, kalın çoraplar, tunikler, elbiseler, etekler ve jean pantolonlarla da çok hoş kombinler oluşturmanızı sağlayacak olan bu bot çeşidinde renk alternatifi sınırsız denecek kadar fazla. Ben bir UGG bot kullanıcısı olarak  kahve, gri, bej, krem, uçuk yeşil, uçuk kırmızılar ve siyah renkler tercih etmenizi öneririm. Ben de sıkı sıkıya ve devamlı kullandığım bot seçeneklerinden olan UGG botlar rahatlıkla her anımın kurtarıcısı oluyor diyebilirim. Bunların yanı sıra, bizim kadar rahatına düşkün olan bir diğer tür olan erkekler için üretileni çıksaydı ve birde üstüne üstlük son trendlerin arasına girmeyi başarsaydı “ UGG’dan nefret ediyoruz” diyen erkek sayısı kaça düşerdi dersiniz acaba? Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, erkekler UGG botlar kadar rahat bir ayakkabı ya da bot modeline sahip olsalardı, hiç bir zaman bu güzel botlara laf edemezlerdi. Ne dersiniz? Belki de kedi ulaşamadığı ciğere mundar diyor olabilir mi?

UGG botların piyasaya çıkmasından sonra uzun zaman geçmesine rağmen hala bir türlü içleri ısınamadı gitti şu erkeklerin. Adeta UGG botlara karşı alerjileri oluştu. Ama yine de bildiğini okuyan ve giydiklerinden taviz vermeyen biz bayanlar zamanla bununda üstesinden geleceğiz ve ben hala inancımı koruyorum. Size de şiddetle tavsiye ediyorum. Sizin için kendi dolabımdan ve internette bulabildiğim birkaç modeli paylaşıyorum…

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi benimle ve sevgili okurlarımla paylaşırsanız çok mutlu olurum 🙂

 

Bir önceki yazımız olan Yüksek Platformlu Ayakkabılar başlıklı makalemizde fosfor renkli ayakkabı, topuklu ve topuklu ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir