Topuz Modelleri

Şüphesiz, bayanlar arasında en çok ilgi gören ve revaçta olan modeller arasında yerini alır. Özel ve sıradan günlerde, her çeşit topuz modelleri ile kaynaşmak mümkündür. Dağınık, sade, doğal yapılan topuzlar öncelikle sizin tarzınızı ortaya çıkaracaktır. Tabi gideceğiniz yere ve mekana göre de farklılık gösterecek olan topuzlar, zamansız ve modası geçmeyen bir çizgiyle 2016 topuz modelleri alanında yine öne çıkmaktadır. Eğer sizde topuz nasıl yapılır? Diye merak ediyor ve sihirli dokunuşlar yaratmak istiyorsanız, ilham veren tavsiyeleri örnek olarak gözlemleyebilirsiniz. Örgülü topuz modelleri bu yılda damgasını vuracak biz imaja imzasını atıyor. Saç stilistlerinin görüşleri ve popülerliğini artırmasının yanı sıra, büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Her uzunlukta uygulanan, her renge yakışan örgülü topuzlar, saçlarınızı yenileyen mimarınız oluyor. Her bakımdan farklılık yaratan topuz modellerini incelemeye ve ilham almaya devam edebilirsiniz.

Örgülü Dağınık Topuz Modelleri

Saçlarınızın bulunduğunuz her ortama ayak uydurmasını mı istiyorsunuz? O zaman örgülü dağınık topuz modelleri sizlere ilham verecektir. Gündelik ve özel günlerinizin vazgeçilmezi olmaya bu yılda devam edecek ender saç stilleri arasında öne çıkıyor. Her renge ve saç uzunluğuna uygunluk kazanmış bir model olması, saç stilistlerinin de büyük ölçüde onayını alıyor. Sizler de küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak, cazibenizi taçlandırmak için örgülü topuz modellerini tercih edebilirsiniz. İlgi gören ve her bakımdan zarafeti yansıtan harika modellerle, her zaman bir adım öne çıkmanız kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca 2016 örgülü dağınık topuz modelleri popülerliğini ve taleplerini yükseltmeye devam ediyor. Bayanların topuz modelleri arasında akla ilk gelen şekillerden biri olması tesadüf değil, verdiği estetik duruştan kaynaklanmaktadır.

Günlük Dağınık Topuz Modelleri

Gündelik hayatınızda iş ve sosyal yaşantınızı daha da renkli hale getirecek topuz modelleri yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarmaktadır. Tabi günlük dağınık topuz modelleri sizleri her zaman bir adım önde tutmaya yetecektir. Salaş ve dağınık görünen topuzun içinde saklanan gizem ve cazibe, estetik bir duruş sergilemektedir. Bu nedenle bayanların büyük bir bölümü, dağınık topuz modelleri içinden kendine yakışanı tercih etmektedir. Kıvırcık, düz ve dalgalı saçlarınıza uygulayacağınız etkili topuzlar sayesinde, her zaman pozitif bir enerji sergileyecek, güzelliğiniz ve bakımlı saçlarınız ön planda olacaktır. Bilindiği gibi her yıl moda olan ve 2016 günlük dağınık topuz modelleri yine ivme kazanmaya ve talep görmeye devam etmektedir.

Örgülü Daginik Topuz Modelleri

Örgülü Daginik Topuz Modelleri

Örgülü Balerin Topuz Modelleri

Örgülü saçların marjinale duruşunu her yaşta bayan kabullenmiş ve uygulamaya devam etmektedir. Buna göre en trend olan ve varlığını hiçbir zaman kaybetmeyen örgülü balerin topuz modelleri daha da estetik bir hale gelerek gözde olmaya devam etmektedir. Oldukça modern bir çizgisi olan, imajınızı netleştiren, çizgisini bozmayan bir tarzla, bayanların saçlarına adeta sihirli bir dokunuş sunan örgülü balerin topuzu her yüz şekline ve saç rengine uyum sağlayacaktır. Özellikle genç bayanların büyük ölçüde tercih ettiği ve 2016 örgülü balerin topuz modelleri olarak popüler olacağını belirtmek istedik. Özel ve sıradan günlerinizde, saçlarınıza küçük dokunuşlar yaparak, sihirli bir görüntü kazandırabilirsiniz. Üstelik özellikle açık renkli saçlarda daha da orijinal ve keskin bir duruş sağlayan model, sizin duruşunuza da anlam kazandıracaktır. Çekici, cazip, estetik ve doğal bir görünüme sahip olması nedeniyle, sıradan günlerinizi özel kılabilirsiniz. Üstelik abiye tercihlerinizde de örgülü balerin topuz modelleri içinde herhangi birini tercih edip uygulayabilirsiniz. Her kıyafetle harika bir bütünlük yakalayacak olan topuzunuz, dudak uçuklatacak neticeleri beraberinde getirecektir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 örgü modelleri, 2016 saç modelleri ve 2016 saç örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir