Topuklu Ayakkabı: Ayakkabı Alışverişinin Anahtarı!

“Hiçbir topuk tıkırtısı bu kadar davetkar çalamaz!” demiş, Sezen Aksu! Ne kadar doğru değil mi?

Tasarımcıların, bizler için ürettiği milyonlarca çeşit ayakkabı modeli var. Ayakkabı alışverişe çıktığımız zaman, çizmeler, botlar, babetler, sandaletler ve daha pek çok alternatiften birini seçebiliriz. Kimi yaz koşullarına uygun olur ayakkabıların, kimi ise kış. Bazısı düz, bazısı topuklu.

Ama biliyoruz ki; bayanların vazgeçilmezi topuklu ayakkabı modelleri! Modeli, rengi ne olursa olsun, hepimizin en az birkaç çift topuklu ayakkabısı var. Şeklinden midir bilinmez, topuklu ayakkabı bayanlar için tutkudur! Ayakkabı alışverişine çıkmasak da, ayakkabı indirimi olmasa da, günlük elbiselerimizi hareketlendirmek için, topuklu ayakkabıya sahip olmak isteriz!

 

Topuklu Ayakkabı | Ayakkabı Alışverişinin Vazgeçilmezi!

Ayakkabı alışverişine çıktığımda topuklu ayakkabı almadan duramıyorum ama nasıl giyeceğimi de bilmiyorum” diye şikayette bulunduğunuzu duyar gibiyim! Bayanlar, topuklu ayakkabı modelleri sadece özel günler için değildir! Günlük elbiselerinizi, şık kıyafetlere de dönüştürebilir!

Topuklu ayakkabı modellerinizi, arkadaşlarınızla buluşacağınız zaman, işe giderken ya da genel kanı olarak özel davetlerde gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Etekler, elbiseler, pantolonlar hatta ve hatta taytlarla kombine edildiği zaman, ortaya çıkan şık kıyafet kombinasyonları sayesinde inanılmaz çekici hale gelebileceğinizi bilmiyor musunuz?

Ayakkabı alışverişine çıkarken ana çizginiz ne olursa olsun, topuklu ayakkabı modelleri sizi kendine çekmeyi başaracak. Ayakkabıya ihtiyacınız olması gerekmiyor ya da ayakkabı indirimine de! Günlük kıyafetlerinşık kıyafetlere dönüşmesinin altın kuralı, ayakkabı alışverişlerinizi topuklu ayakkabı modelleri ile taçlandırmanız!

Kısacası, kadın duruşunu en güzel ifade eden topuklu ayakkabılar, ister ince ister kalın, ister dolgu topuk olsun, her koşulda ve durumda şık ve çekici görünmenizi sağlayacaktır.

 

Ayakkabı Alışverişlerinde, Şık Kıyafetlerin Tamamlayıcısı!

Topuklu ayakkabı modelleri, tarihe adını yazdırdığı ilk günden itibaren kadının simgesi, seksiliğin ana unsuru oldu. Topuklu ayakkabılarınızla, siz de kendinizi dünyanın en çekici kadını gibi  hissetmiyor musunuz? Çünkü, hangi kıyafetle kombinlerseniz kombinleyin, şık kıyafetlerin tamamlayıcısı topuklu ayakkabılar, sizi çekici kılacaktır.

Bizler de, kendinizi kelimenin tam anlamıyla kadın gibi hissedin diye, birkaç alternatif kombinasyon önerisi sunuyoruz sizlere!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Renkli Lacoste Babetler başlıklı makalemizde chino, chino pantolon ve keten babet hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. lala dedi ki:

    TOPUKLU AYAKKABINI KIM ICAT ETDI BILMIYORUM AMA.TUM KADINLAR ONA MINETARDIR. BU SENENIN MODASI RENKLI.BORDULARCOK MODA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir