Saray Halı Kilim ve Saray Halı Modelleri

Ev dekorasyonunun önemli parçalarından bir tanesidir halı ve kilim. Seçeceğimiz halılarla hem evimizin estetik görünümüne katkı sağlarız hem de konforumuzu ve rahatlığımızı sağlamış oluruz. Bu kadar özelliği bir arada toplayan halı markalarından biri de saray halı.

Saray Halı Kilim ve Saray Halı Modelleri

Saray Halı Kilim ve Saray Halı Modelleri

Ayağınızı Sağlam Saray Halılara Basın

Üretim hayatına başladığı zamandan beri kalitesini her geçen gün arttıran saray halı modellerini hazırlarken müşterilerinin isteklerini göz önünde bulundurmaktadır. Halının hammaddesini oluşturan yün ve ipliği kendi tesislerinde üreten saray halı, halı üretiminde de son teknolojiyi kullanmaktadır. Aynı tezgahta iki halının dokunduğu üretim yerimizde 16 renge kadar halı üretimi yapabiliyoruz.

Saray Halı Yıllık Üretimi Oldukça Yüksek

Yine firmamız iç piyasanın yanı sıra yıllık üretiminin %35’ini 50’ye yakın ülkeye ihraç ederek ülke ekonomisine de canlılık getirmektedir. Saray halı, yumuşaklığı ve kir tutmayan özelliğiyle de çocuklarınız için ideal bir halıdır.

Saray Halı Yıllık Üretimi Oldukça Yüksek

Saray Halı Yıllık Üretimi Oldukça Yüksek

Türkiye’nin en çok saray halı satan mağazası olma özelliğine sahip halisaray.com dilediğiniz saray halı modelleri ile bir tık kadar uzağınızda. Kaliteyi ucuza alacağınız mağazamızda %80’e varan indirimlerle saray halılarını bulabilirsiniz.

 

Saray Halı Seri Sonu Ürünlerde İndirim

Sitemizden seri sonu ürünlerimizi de yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Evini yenileyecekler ve yeni evlenenler bu saray halı modelleri ve fiyatları kaçmaz. Türkiye’nin her yerine de ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Yine sizin için bütün kolaylığı düşünen firmamız peşin fiyatına da taksit imkânı sunuyor. Saray halı ile bu fiyatı ve bu imkânları kaçırmayın.

 

Saray Halı Outlet

Fettahoğlu Halıcılık Saray Halı Ümraniye, Dudullu’da yer alan ve en fazla Saray Halı ürünleri satışı yapan mağazasıdır. Modoko İstanbul mobilyacılar merkezinin yanı başında yer alan Saray Halı mağazasıyla en fazla çeşide sahip olan ve direkt Fabrika satışı yapan bir mağazadır. İşte bu nedenle de, diğer Halı mağazalarına göre de model ve fiyat konusunda çok avantajlı bir konuma sahiptir.

 

Saray Halı Outlet

Saray Halı Outlet

 

Halıların Mağaza ve İnternet Satışları

İnternet sitelerinde yer alan ürünlerin hepsi halı mağazasında da yer almaktadır. Ancak, tüm Saray Halı ürünlerini internet sitelerine koyamadıkları için, mağazalarındaki ürün çeşitliliği ve sayısı çok daha fazladır. Yüzlerce halı, kilim ve benzeri ev dekorasyon ürünlerine sahip olan mağaza model ve fiyat avantajıyla da bir hayli öne çıkmaktadır.

Eğer, Saray Halı modelleri ve fiyatları konusunda daha fazla bilgi edinmek ve hemen sipariş vermek isterseniz, www.halisaray.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banyonuz için 5 farklı dekorasyon önerisi! başlıklı makalemizde banyo, Banyo dekorasyon ve dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir