Saç Modelleri

Saç modelleri öncelikle herkesin kendi yüzüne yakışan şekilde uygulanmalıdır. Sadece moda olduğu için yakışmayan bir saç modeli uygulaması yanlış olacaktır. Kısa, uzun, kıvırcık, düz, dalgalı ve topuz modellerinden biri mutlaka size yakışıyordur. 2016 saç modelleri içinden kendinize en çok yakışan modeli seçip uygulayabilirsiniz. Özelikle saçlardaki yenilikler, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Dağınık modeller, oldukça trend bir tasarıma imza atıyor. Özellikle bayanların 2016 saç modelleri arasında tercih edeceği tarzlar büyük ilgi görüyor. Ayrıca dağınık saçlarda yapılan örgü modelleri de, son derece ilgi görmektedir. Daha çok esmer tenli bayanlara yakıştığı öne sürülen tarzın, uzun saçlarda çok güzel duracağı kaçınılmaz. Oldukça modern tarzlarda yapılan saçlar, herkesin yüz şekline göre uygunluk kazanmış modellere yer vermektedir. Kadınların çok büyük ilgiyle yaklaştıkları saç modelleri yeni bir akımla göz kamaştırıyor.

Kısa Saç Örgü Modelleri

Her saça ve her kadına çok yakışan birçok model kısa saçlar için de uygunluk kazanmıştır. Farklı bir yeni bir trendin kapsamında olan kısa saç örgü modelleri kalıpların dışına çıkmayı başarıyor. Kısa saçlara örgünün yakışmayacağı fikrini tamamen çürüten modellerin öncelikle yüzünüze yakışıp yakışmayacağı ön görmeniz gerekiyor. Yüz hatlarınıza, stilinize ve tarzına uyduğuna inandıktan sonra hemen kesim işlemlerine başlayabilirsiniz. Tabi kısa saçların şekil almaz kalıplarını da yıkan kısa saç modelleri, yüz güzelliğini açığa çıkaracak şekilde kesilmelidir. Modern bir kesim için, ilham veren fikirlerden yardım almanız çok önemlidir. Kısa saçlarınızı ördürebilir, çok farklı tarzlarda şekil de almasını sağlayabilirsiniz. 2016 saç örgü modelleri oldukça öne çıkacaktır. Kısa saçlarınızı yabana atmayın ve mutlaka bir tarzı olacağını da unutmayın. Kısa saçlarınızın arasına atacağınız birkaç pratik örgü ile, oldukça farklı bir stil yaratmış olabilirsiniz. Bu sayede sıradan olarak gördüğünüz kısa saçlarınız, modern ve gayet bakımlı bir hal alacaktır.

Saç Örgü Modelleri

Modern saç tasarımlarında 2016 saç örgü modelleri ön plana çıkmaktadır. Farklı örgü modelleri ile, saçlarınıza değişik bir hava kazandıracaksınız. Bu sayede hem klasik hem de spor bir görünüm yaratmış olacağınızı unutmamalısınız. Saç modelleri içinde saç renginize ve modeline göre tercih edeceğiniz örgüler, bu sezon da aynı kalitesini korumaya devam ediyor. Saçlarınıza hareket katacak örgü modelleri, çok hoşunuza gidecektir. Saçlarınız ister kısa, ister uzun olsun örgülü modellerinden saç şeklinize yakışacak modeli uygulamanız fark yaratmanızı sağlayacaktır. Buna göre günlük kullanımdan, abiye kullanımlara kadar kullanılmaktadır. Saçlarınızı sıradan bir görünümü tamamen ortadan kaldırıp çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dağınık Saç Örgü Modelleri

daginik sac örgü modelleri

Daginik Sac Örgü Modelleri

Dağınık, dalgalı saçları örgü şeklinde toparlamak ve tarzınızı yaratmak için, öncelikle yüzünüze yakışan modeli seçmenizde yarar vardır. 2016 dağınık saç örgü modelleri bu yılda trend olmaya devam ediyor. Her çeşit saç modeline çok yakışan örgüler, dağınık saçlarında biraz daha hareket kazanmasını sağlar. Sizde yeni trende ayak uydurmak için, dağınık saç örgü modelleri içinde saçlarınıza yakışan farklılıklara dikkat etmeniz yeterli olacak. Her renge ve modelde olan saçlara yakışan sevimli örgüler, dağınık saçlarda da oldukça modern bir tarz yaratmaktadır. Ayrıca değişik örgüler sayesinde, her gün alışılmış saçların tamamen dışına çıkmak mümkün olmaktadır. Aralarda belirgin olan örgüler dağınık saçlara ayrı bir hava katacaktır. Salaş ve dağınık duran saçlara oldukça yakışacak saç modelleri içinde tercihler yapabilirsiniz. Son derece pratik ve kolay tasarlanan saçlarla havanız değişecek. Yaratıcılığınızı ön planda tutacağınız örgü modelleri, oldukça bakımlı bir görüntü çizmenizi sağlayacaktır. Özel günler de pratik olarak yapacağınız örgü modeli sayesinde, son derece şık bir görünüm yakalayacaksınız. Uzun ve kısa saçlarınız için uygulayacağınız örgü modelleri, her renk saçlar için uygundur. Ayrıca deme ve yanılma sonucunda ulaşacağınız sonuçlar, sizleri memnun edecektir. Özellikle şekil almayan saçlara sahip olan kişilerin, saç örgüsü tercih etmesi son derece olağandır. Bu sayede gündelik ve özel günlerinizde, tercih edebileceğiniz saç örgüleri vazgeçilmeziniz olacaktır. Bu yıl saç örgülerinin moda olduğunu bir kez daha belirtip, herkesin kolayca uygulayabileceği modellerin varlığını hatırlatmak istedik. Sizler de ilham veren modeller arasında, kendi tarzınızı seçip uygulamaya başlayabilirsiniz. Saçlarınızın daha özgür durmasını sağlayacak harika modellerle, yeni stilinizi yansıtabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Abiye Bayan Saç Modelleri başlıklı makalemizde abiye saç, abiye saç modelleri ve abiye saç stili hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

2 Responses

  1. flama bayrak dedi ki:

    Bayan Resmi çok iyi dudaklarını keşfetmekten yazıyı okumaya zaman kalmadı

  2. antalya ariston servisi dedi ki:

    çok fikir verici ve kullanışlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir