Renkli Lacoste Babetler

Yaz geldi geleli trend ayakkabılar ve babet seçenekleri çevremizi sarmış durumda. Hem şık hem de rahat olmanın en iyi yollarından biri olan babetler konusunda tercih seçeneğimiz oldukça fazla. Lacoste’un yeni kreasyonundaki keten babetleri kot pantolonlarla, eteklerinizle özellikle de chino pantolonlarınız ile kullanıp muhteşem kombinler yaratabilirsiniz. Keten babetler için bir çok renk seçeneği sunan Lacoste ile siz de gününüze renk katın!

 

Lacoste Kadınların Rahatlığını Düşünüyor!

Lacoste hem rahatlığı açısından hem de kullanışlılığı açısından bir çok kadının tercih ettiği bir marka. İçeri girdiğimizde trend renklerin arasında kendimizi kaybediyoruz. Lacoste her daim bizim rahatımızı düşünüyor.

İşte yukarıda bahsettiğimiz babetler tam da bu tanıma uyuyor. Kullanışlı ve rahat olmasının yanında, her tarz kıyafetimize uyum göstermesiyle kalbimizi çalan bu babetler, resmen bahar ve yaz aylarımızın vazgeçilmezleri arasında yerlerini aldılar bile.

Keten oldukları için terleme ve koku problemi yaşatmayan bu babetler, her yaştan her tarzdan insan için bire bir. Sade tasarımlarında sadece Lacoste’un logoları olan timsahın bulunması da babetlere ayrı bir hava katıyor.

Lacoste Bağımlısı Olacaksınız!

Lacoste hayranlarının zaten her sene bir rengini edindiği bu babetlerden henüz dolabınızda yoksa sizin de bir tane edinme vaktiniz geldi demektir. İşte o zaman insanların nedenLacoste’a bu kadar düşkün olduklarını anlayacaksınız ve siz de bir Lacoste bağımlısı olacaksınız.
Renk seçeneği çok geniş olan bu babetlere dikkat edin, bağımlısı olduğunuzda kışın giyecek ayakkabınız yokmuş gibi hissedeceksiniz!

Bir önceki yazımız olan Chanel No.5 Brad Pitt’li Reklam Filmi başlıklı makalemizde brad pitt, chanel no 5 ve efsane parfüm hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir