Limon Kürü İle Zayıflama

Kilo sorunları her kadının dönem dönem düzenli olarak yaşadığı bir problemdir. Bu sorunlara çeşitli çözümler üretilmiştir. Bu çözümlerden bire de Limon kürü ile zayıflama olmaktadır. Limon kürleri  limonlu yoğurt kürü, , olmak üzere ikiye ayrılır.

Limon Kürü İle Zayıflama

Limon Kürü İle Zayıflama

Limonlu Yoğurt Kürü

Vücutta bulunan yağların ve göbeğin erimesini sağlayan limonlu yoğurt kürü, uygulaması sırasında hareket etmeniz en azından günde yarım saat yürümeniz gerekmektedir. Yatmadan yarım saat önce uygulamanız gereken limonlu yoğurt kürü, yedikten sonra başka bir şey yememeniz ve bol su tüketmeniz gerekmektedir. Limonlu yoğurt kürü sayesinde üç ile dört hafta içinde yedi veya sekiz kilo vermeniz mümkündür. Bu kür hiç kesintisiz olarak iki hafta uygulanmalı

Limonlu Yoğurt Kürü Nasıl Hazırlanır

Kilo sorunu olanlar bu kür aracılığı ile fazla kilolarından rahatlıkla kurtulabilir. Yarım limon üç kaşık yağsız yoğurt ve yarım çay kaşığı zerdaçal karıştırılarak hazırlayacaksınız. Zerdaçal bulamadığınız takdirde hakiki kırmızı biber kullanabilirsiniz.

Karbonatlı Su ve Limon Suyu Kürü

Vücudunuzdaki asit ve baz seviyesini alkali orana çektiğinizde metabolizma hızlanacaktır. Bu sayede oldukça hızlı kilo vermek mümkün. Kilo vermek için karbonatlı su ve limonsu kürü uygulamaya karar verenler; bu yöntemle vücutlarındaki yağların yakılması, detoks uygulanması, metabolizmanın hızlanmasını sağlarlar.

Karbonatlı Su ile Zayıflama Kürü Hazırlanışı

Malzemeler:

  • Bir limon
  • Bir bardak su
  • Bir tatlı kaşığı karbonat

Bir önceki yazımız olan Bitkisel Zayıflama Yöntemleri başlıklı makalemizde alternatif tıp, bitkisel zayıflama ve Doğal zayıflama yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir