Lacoste 2013 Sonbahar Kış Çanta Modelleri

Lacoste, kalite ve şıklık anlayışına rahatlık ve kullanışlılığı da katarak, 2012 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu’nda sunduğu çanta modelleri ile alışa gelmiş beğenilen çizgisini devam ettiriyor.

 

Siyah, gri, bej gibi kış renklerinin hakim olduğu çanta koleksiyonunda yer alan hardal sarısı, haki yeşili ve kırmızı parçalar koleksiyona sıcaklık katıyor.

Koleksiyonda deri parçaların yanında kanvas çantalarda spor tarzda giyinmeyi seven kadınların gözdesi olacağa benziyor. Ayrıca sporun gündelik hayatımızın vazgeçilmezi olduğu bugünlerde sportif şıklığı yakalamak daha önemli hale gelirken, koleksiyonda sunulan spor çantaları ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Aksesuar olarak karşımıza çıkan cüzdan ve kemerler ise klasik şıklık arayanları Lacoste mağazalarında bekliyor.

 

Birbirinden şık çanta modelleri ve diğer aksesuarları fotoğraf galerimizde bulabilirsiniz.

Fotoğraf galerimize gitmek için lütfen tıklayın ya da istediğiniz bir fotoğraf tıklayarak da fotoğraf galerimize gidebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Matraş Çanta Koleksiyonu başlıklı makalemizde çanta koleksiyonu, geometrik desenli çanta ve giyim stili hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. 26 Ekim 2012

    […] Lacoste 2013 Sonbahar Kış Çanta Modelleri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir