Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri birçok kişiye çok yakışan, beğeniyle kullanılan, hatta trend olan modeller arasındadır. Farklı kesimleriyle öne çıkan ve standart kalıplarını çoktan aşmış kısa saç modelleri beğeniyle kullanılacak tarzlar arasındadır. Oldukça rahat ve kendinizi özgür hissettiğiniz saç modelleri yu8varlak yüzlere sahip olan kişilere çok yakışmaktadır. Hatta çoğu zaman kısa saçlardan vazgeçememek de mümkün oluyor. 2016 kısa saç modelleri oldukça popüler bir bakış sergiliyor. Daha genç, modern ve sıra dışı kesimler sayesinde zamansız esen bir rüzgar enerjisini karşı tarafa yansıtır. Her renk saça yakışan kısa saç modelleri, farklı bir tarzın da sinyallerini veriyor. Özellikle saçlarına çok fazla vakit ayıramayan kişilerin tercih ettiği modeller arasında olan kısa saçlar, modasını hiç bir zaman kaybetmeyecektir. Belki de sizin de imajınız haline gelecek olan saçlarınız, kesimiyle bir çığır açarak, başka insanlara örnek teşkil edecektir. Sizin trend olan saç kesiminize hayran olan bakışları fark etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Kıvırcık Kısa Saç Modelleri

Bayanların bir çoğunu oldukça sempatik gösteren bu saç modeli, her renk saça çok yakışmaktadır. Özellikle kısa olan saçlara müthiş bir hareketlilik katan bu harika model sayesinde, kısacın klasik kalıplarından sıyrılmış olmanız kaçınılmaz olacaktır. Belki de yüzünüze en çok modellerden biri olan kıvırcık kısa saç modelleri ile kendi tarzınızın mimarı olacaksınız. Havalı, sevimli ve sempatik bir tarzın getirilerinden yararlanmak için, kısa saçlarınızı kıvırcık hale getirebilirsiniz. Ayrıca 2016 kıvırcık kısa saç modelleri oldukça popüler olacak ve birçok bayanın tercih edeceği saç stili arasında yerini alacaktır. Buna göre sizler de, biraz kalıpların dışına çıkmak istiyor ve saçlarınız konusunda yeniliklere adım atmak istiyorsanız, kıvırcık kısa saç modelleri tercih edebilirsiniz. Saçlarınız hem gür, hem de daha sağlıklı görünecektir. Bilindiği gibi hareket katan kıvırcıklar, pozitif bir enerji içinde olmanızı sağlayacaktır.

Kısa Saç Topuz Modelleri

Saçlarınızın kısa olması topuz yapamayacağınız anlamına gelmemektedir. Oldukça çekici ve etkileyici sonuçlar almanız kaçınılmaz olacaktır. Bilindiği gibi, profesyonel eller ve küçük tekniklerle kısa saç topuz modelleri içinde yüzünüze en çok yakışan modeli seçmeniz mümkündür. Yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak, trend olan harika topuzlar sayesinde, sizler de kısa olan saçlarınızı toparlayabileceksiniz. Buna göre bir davete ya da özel bir gün için, abiye elbisenize yakışan bir modeli uygulamanız mümkündür. Saçlarınızın topuz olması için, illa ki uzun veya orta uzunlukta saçlara sahip olmanız gerekmemektedir. Kısa saçlarla da, son derece yaratıcı ve cazip modeller üretilebilmektedir. Sizin saç şeklinize ve yüzünüze göre yakışacak topuz modelleri elbette vardır. Ayrıca 2016 kısa saç topuz modelleri son derece revaçta görünüyor.

Düz Kisa Sac Modeli

Düz Kisa Sac Modeli

Düz Kısa Saç Modelleri

Saçlarınızın hem düz, hem de kısa olmasını istiyorsanız, işinizin oldukça kolay olduğunu belirtelim. Çünkü düz kısa saç modelleri uygulaması oldukça keyifli ve zahmetsiz birkaç pratik işlemle gerçekleşmektedir. Tarzınızı bu yönde kullanmak için, öncelikle yüz hatlarınıza yakışıp yakışmayacağını belirlemeniz doğru olacaktır. Küt kısa modeller, düz olmasıyla öne çıkan saç stilleri arasındadır. Ayrıca şunu da belirtelim ki, 2016 düz kısa saç modelleri popüler olmaya ve tercih edilmeye devam ediyor. Özellikle yüz biçimi uzun bayanların kısa ve düz modellerin üzerine gitmesinde yarar görmekteyiz. Zamansız ve popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyecek model, bu yıl da etkinliğini korumaya devam edecektir. Saçlarınızın küt, yani kulak memesi bitiminde kesimi, düz bir saç şeklini de beraberinde getirecektir. Eğer tarzınızla fark yaratma, yenilenmek stilinizi bu yönde değerlendirmek istiyorsanız, doğru bir seçim yapacağınızı belirtelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan Topuz Modelleri başlıklı makalemizde 2016 örgülü balerin topuz modelleri, 2016 topuz modelleri ve dağınık topuz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

2 Responses

  1. Damla dedi ki:

    Harika bir içerik. Teşekkürler.

  2. 2016 Kısa Saç Modelleri dedi ki:

    Paylaştığınız bu güzel bilgiler için teşekkür ederim.Sayenizde bilgi sahibi oldum.Yeni haberler,ilginç bilgiler,şaşırtıcı videolar,istediğiniz her konuyu bulabileceğiniz bu siteye de girmenizi öneriyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir