Kilo Vermek İstiyorum

Bir çok diyet uyguladınız, spor yaptınız, Kilo vermek istiyorum diyorsunuz ama olmuyor. Moralinizi bozmuyor, pes etmiyorsunuz. Bayılmak yok.  Bitki kürleri ile zayıflamanız mümkün. Şok edecek bir haber size. Bitki kürleri sayesinde yağlarınız öyle bir yakılıyor ki, bir daha kilo almıyorsunuz. Üstelik bir yığın para ödemiyorsunuz. 

Hızlı kilo vermek

Hızlı kilo vermek

Direnin

İlk kuralımız umudunuzu kaybetmiyorsunuz, pes etmek yok. limon kürleri, soğan suyu kürü, soğan çorbası kürü, maydanoz kürü gibi pek çok bitki kürleri, hem metabolizmanızı hızlandırıyor, hem de fazla yağlarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.

Kilo vermek istiyorum

Kilo vermek istiyorum

Kendinizi Zayıflamaya Hazırlayın

Pek çok program denediniz başarısız oldunuz. Stres kilo için en büyük düşmandır. Öncelikle zayıfladığınız zaman nasıl görüneceğiniz hakkında düşünün. Diyete girdiğinizi çevrenize de bildirin. Siz diyette zorlandığınız takdirde size destek olacaklardır.

Sabırlı Olun

Bir günde kilo veremeyeceksiniz. Sabırlı ve istikrarlı olun. Her an tartı üstüne de çıkmanıza gerek yok . Haftada bir tartılın. Bitki kürleri ile istediğiniz kiloya bir daha geri almamak üzere geleceğiniz kesin.

Bir önceki yazımız olan Zayıflamanın Püf Noktaları başlıklı makalemizde Günlük kalori miktarı, Kilo vermenin yolları ve Nasıl zayıflanır hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir