Kabarık Bayan Saç Modelleri

Daha önceden kadınlar için bir çok saç modeli örneğini sitemizde paylaşmıştık. Küt saç modelleri  ya da Saç Örgü Modelleri bunlardan sadece en çok beğenilenleri olmuştu. Bu yazımızda ise başka saç modellerine de değinmiş olacağız.

Dişiliği ön plana çıkaracak ve baştan çıkarıcı bir görünüm elde etmek isteyen bayanların kullanmasını tavsiye ediyorum. Kabarık saçlar güzel şekillendirildiği zaman gösterişli ve çekici bir stil sağlamanıza olanak sağlar. Dilerseniz önce bilgiler verip en sonda da galerimize bir göz atalım.

 

Uzun ve Kabarık Saçlar

Uzun ve kabarık saçlar; zarif ve seksi görünmenizi sağlar. Saçların belirli bir form oluşturması için dalgalı kullanılması gereken bir modeldir. Yuvarlar saç fırçası ve saça doku kazandıran saç şekillendiricilerin yardımıyla kolayca bu modeli elde edebilirsiniz. Saç aksesuarı kullanarak farklı bir stil yaratabilirsiniz.

 

Orta Boy Kabarık Saçlar

Orta boy saçlar; kabarık orta boy saçlar şık ve çarpıcı bir görünüm kazandırır. Sıradanlığın dışına çekecek bu saç modeli özellikle orta boy saçlar için ideal. Kadınlar arasında sıkça tercih edilen orta boy saçlar sergilediği güçlü kadın imajıyla sizi kendinden emin gösterir. İddialı ve çarpıcı görünmek istiyorsanız bu tarz tam size göre! Kısa kabarık saçlar; stil sahibi bayanların tercihidir. Çekici görünümü ile birçok kadın tarafından tercih ediliyor. Kısa saçlar kabartıldığında daha dolgun ve sağlıklı görünür. Kısa saçlarınıza kabarık bir görünüm vermek isterseniz saç şekillendirici kullanın.

Saçlarınızı krepe yaparken başınızın üst kısmındaki saçlarınızı tutamlara ayırın. Ön kısımdaki saç tutamını yukarıya doğru tutup elinizdeki ince saç fırçasının yardımıyla saçınızı ters yöne tarayın. Karışık görünümdeki saç tutamlarınıza bol miktarda sprey sıkın. Saçlarınızın görünümünü düzeltmek için saç fırçası ile hafifçe geriye doğru tarayın.

 

Beğendiğiniz modeller için lütfen Facebook Like butonunu ya da Twitter’da paylaş butonunu kullanmayı unutmayın 🙂 Çünkü hayat paylaştıkça güzel 🙂

 

Bir önceki yazımız olan Saç Örgü Modelleri başlıklı makalemizde 2015 örgü saç modelleri, çocuk saç örgü modelleri ve kısa saç örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir