Haftasonu Çantası Modelleri

2012 haftasonu çantası modelleri göz alıcı ve kullanışlı. Haftasonu bir kaç günlüğüne yapacağınız kaçamak için ideal olan bu haftasonu çantaları normal çanta ve bavul arasında orta boyda kalıyor. Yurt dışında Weekend Bag adı altında bulacağınız haftasonuçantalarının en güzel modellerini sizin için bir araya getirdik. İsterseniz bir kaç günlük haftasonu kaçamağında isterseniz de koşuşturması bol olan günlük hayatınızda rahatça kullanacağınız bu haftasonu çantası modellerini incelemek için sayfanın devamına bakabilirsiniz.

 

City Saky

City Saky – 34 Dolar

 

Tory Burch

Tory Burch – 850 Dolar

 

Eagle Creek

Eagle Creek 150 Dolar

 

LeSportsac

LeSportsac 108 Dolar

 

Hunter Çanta

Hunter Çanta 102 Dolar

 

SEE BY CHLOÉ

SEE BY CHLOÉ 585 Euro

 

PROENZA SCHOULER

PROENZA SCHOULER 1,950 Euro

 

BOTTEGA VENETA

BOTTEGA VENETA 1,730 Euro

 

VICTORIA BECKHAM

VICTORIA BECKHAM Çanta 2,255 Euro

 

MULBERRY

MULBERRY 1,350 Euro

 

Brahmin Anywhere

Brahmin Anywhere 425 Dolar

 

11 farklı modeldeki haftasonu çantası modelleri sizlerleydi.  34 Dolar olan City Saky haftasonu çantası bu listedeki en ucuz çanta durumunda ve diğerlerinin fiyatları ise bu çantanın onlarca katından da fazla. En pahalı çanta olan VICTORIA BECKHAM’ın haftasonu çantası ise  tam tamına 2,255 Euro. Siz olsanız bu çantalardan hangisini tercih ederdiniz ya da sizin aklınıza gelen ve hayal ettiğiniz çanta nasıl? Siz de yorumlarınız ile bu yazıya katkıda bulunabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler 🙂

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Matraş Çanta Koleksiyonu başlıklı makalemizde çanta koleksiyonu, geometrik desenli çanta ve giyim stili hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir