Folli Follie Sonbahar Modası

Yunanistan’ın aksesuar markası Folli Follie‘yi ülkemize getiren Rıfat Elhadef, markanın sonbahar – kış modası koleksiyonunu tanıtmak üzere bir davet düzenledi. Elhadef Ailesi üyelerinin hazır bulunduğu tanıtım davetinde yeni koleksiyona ilgi büyüktü.

Rıfat Elhadef

Rıfat Elhadef

Vakko Holding Yönetim Kurulu üyesi Rıfat Elhadef, geçtiğimiz sene Yunanistan’ın lüks aksesuar zinciri markası Folli Follie‘yi Türkiye’ye getirerek ilk mağazasını İstinye Park’ta, ikinci mağazasını da Akasya Alışveriş Merkezi’nde açmıştı. Markanın sonbahar / kış koleksiyonu, önceki akşam Rıfat Elhadef ve eşi Marina Elhadef sahipliğinde Bebek Happily Ever After’da tanıtıldı. Kokteylle başlayan tanırım davetinde Rıfat Bey, konuklarına yeni koleksiyondaki ürünler hakkında detaylı bilgiler verdi. Moda Blogu olarak aldığımız bilgilere göre; Sırt çantaları, kırmızı altın aksesuarlar, renkli kadranlı saatler, degradeli çantalar, deri bileklik ve kolyelerden oluuşan yeni koleksiyon, Aylin Saruhan, Ronit Gülcan ve Etel Baler’in de aralarında olduğu hanımlar tarafından ilgiyle incelendi.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Atkı Şal Eldiven Modelleri başlıklı makalemizde 2014 atkı modası, 2014 Eldiven Modası ve 2014 kış modası hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir