Erkek Hizmetçi Çılgınlığı

Yıllar önce bir festivalde senin yerine içki kuyruğunda bekleyecek ya da rahat izleyemediğin yerlerde seni sırtına alacak çalışanlar olacaktı ama bu hayal gerçekleşmeden Twitter ortamında çıkan tartışmalar yüzünden iptal olmuştu. Bir kısım medya olayı insanları köle gibi kullanmanın çirkinliğine ikna ederken diğer kesim de para karşılığında sunulan bu hizmetin doğruluğuna inanmıştı. İşte durumu doğru bulanlar için bulunmaz bir fırsat olarak görülebilecek yeni bir oluşum başlamış.

Seksin asla konuya dahil olmadığı konularda hizmet veren erkek hizmetçiler, San Francisco’da iki kadının kurduğu bir şirket aracılığı ile saati 125 dolardan kiralanıyor. Daha çok kadınların yararlandığı bu hizmette yağmurda şemsiye taşımak, su getirmek, tırnaklara oje sürmek gibi birçok “çekici” seçenek var. Çalışanların hepsinin çekici erkekler olduğu düşünülürse İstanbul’da aynı hikaye başlasa iş nerelere giderdi düşünmekten de alamadım kendimi.

Moda Blogu olarak bu haberi gerçekten ilginç bulduk, sizlerin konuyla ilgili görüşleri nelerdir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Erkek Ve Kadınların Umutsuz Beklentileri başlıklı makalemizde brad pitt, düşünceli erkekler ve düşünceli olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir