En İyi Ruj Markaları

Konuşurken birçok kişinin dudaklarınız takip ettiğini fark edersiniz. Bu karşıdaki kişinin fark etmeden yaptığı bir şeydir. Bu gösteriyor ki iletişimde karşılıklı konuşmalarda dudaklarımız çok önemli. Bunun dışında karşı cinsin dudaklara önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Dudağı güzel olarak bilinen dünyaca ünlü oyuncunun bu anlamda çok hayranı vardır. Erkekler için önemli bir şey haliyle kadınları da yakından ilgilendiriyor. Dudakla ilgili şarkılar bile mevcut.

Dudaklarımızı iyi analiz etmeliyiz. Alt dudak yapımız nasıl? Üst dudak yapımız nasıl? Alt dudak ve üst dudak büyüklüğü dengeli mi? Bu soruların cevabını aynanın karşısına geçerek alabiliriz. Makyajda da dudak yapımıza uygun şekilde makyaj yaparak dudaklarımızın çekiciliğini arttırabiliriz.

Dudak yapımızı analiz ettikten sonra bilmemiz gereken başka bir nokta ise size hangi renklerin yakıştığı. Ten renginize uygun renkler, giydiğiniz kıyafetlere uygun renkler, göz rengimize uygun renkler ve haliyle yaptığımız göz makyajına uygun renkler seçmek gerekir. Peki, bu renkleri seçerken hangi markanın ürünlerini almalıyız?

Ruj seçimi yaparken alacağımız rujun her şeyden önce sağlımıza uygun olup olmadığına dikkat etmeliyiz. Markaların bu anlamda büyük çalışmaları var. Birçok çalışmalar, testler yapıp onay alıyorlar. Kökleşmiş, kaliteli kozmetik ürünleri satan markalarını seçmenizi öneririz. Artık zamanımızda köşe başlarında, bir milyoncularda, takıcılarda hatta sokak tezgâhlarında bile makyaj malzemeleri satılır oldu. Lütfen sağlığınıza ve kendinize önem verin ve bu tarz yerlerden ürünler almayın. Maxfactor, maybeline, dior, loreal gibi markalar bize birçok ruj seçenekleri sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Abiye Bayan Saç Modelleri başlıklı makalemizde abiye saç, abiye saç modelleri ve abiye saç stili hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir