En İyi Rimel Markaları Nelerdir ?

Bayanlar olarak gerek günlük yaşamımızda gerek iş yaşantımızda gerekse de özel günlerde makyajdan asla vazgeçmeyiz. Hem güzelliğimize güzellik katmak ve daha kusursuz görünmek için ufak dokunuşlarla makyaj yaparız. Bu aşamada en büyük silahımız da tabii ki gözlerimizdir. Kusursuz ve etkileyici bir göz makyajı tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacağı gibi insan ilişkilerinizi bile etkileyecektir. Peki, böyle bir göz makyajının en önemli unsurları nelerdir? Tabii ki kullandığınız fardan, bazdan, göz kaleminden, eyeliner ve rimeline kadar her şey mükemmel olmalıdır. Biz bugün bu yazımızda sizler için göz makyajı sırasında kullandığınız rimeller hakkında birkaç ipucu vereceğiz.
Gelişen kozmetik dünyası içinde sayısız markanın sayısız çeşidi içinde hangisini tercih edeceğiniz konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. O zaman bu yazımız tam da size göre. Haydi başlayalım…

İlk önerim Essence’den crazy volume rimel olacaktır. Üçlü formda tasarlanan fırçası sürreken size kolaylık sağlayacaktır. İki veya üç kat uyguladıktan sonra kirpiklerinizde takma kirpik etkisi oluşturabilirsiniz.

Akma ve topaklanma rimel de en fazla sorun oluşturan hususlardandır. Bu nedenle Benefit markasının tüm çeşit rimelleri size yardımcı olacaktır. Ayrıca bu konuda ödül almış bir marka olduğunu da belirtelim.

Buğulu bir bakış oluşturmak istiyorsanız da Maybelline’nın son zamanlarda oldukça popüler olan rimeli volume express colossal smoky eyes ürünü size tavsiyem olacaktır. Bu ürünün fiyatı da oldukça uygundur.

Bir önceki yazımız olan Abiye Bayan Saç Modelleri başlıklı makalemizde abiye saç, abiye saç modelleri ve abiye saç stili hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir