En İyi Maskara Markaları

Sen sus gözlerin konuşsun derken haksız değildir çünkü sen susarsan gözlerin senin ne hissettiğini masum bir çocuk gibi anlatmaya başlar. Gözlerin öneminin hepimiz farkındayızdır. Gözler için şarkılar yazılır. Senin en güzel yerin kahverengi gözlerin ya da gel yanıma sarıl bana ela gözlüm gibi. Deniz gözlerin maviliğinde boğulmuşluğumuz da vardır. Gözlerimizi daha çok ortaya çıkarmak ve çekiciliğinizi arttırmak için de göz makyajı uygulaması yaparız. Göz yapımızı analiz ettikten sonra doğru göz makyajını nasıl yapacağımızı araştırırız. Göz makyajında da kullanacağımız maskara çok önemlidir.

Göz makyajının sonuna geldiğimizde bizi şu soru bekler: nasıl bir maskara kullanmalıyız? Size önerim maskara alırken en çok dikkat etmeniz şey maskaranızın kaliteli olmalı. Kaliteli olması demek tabiki pahalı olması anlamına gelmiyor. Uygun fiyatlı ama kaliteli maskaralar bulmak da artık zor değil. Önemli olan antialerjik olmalı ve cilde zararlı maddeler içermediğini bilmelisiniz. Bir ürün alırken içindekiler bölümünü mutlaka okuyunuz. Maskara satın alırken ürünü alacağınız kozmetik mağazasının satış temsilcisine alerjik test yapmak istediğinizi söyleyin. Üründen biraz alıp cildinizin küçük bir kısmına sürün. Belli bir süre bekleyin. Eğer cildinizde kızarma kaşıntı gibi belirtiler görünüyorsa o ürün size alerji yapacaktır, satın almayın.

Sağlığa önem veren ve bu konuyla ilgili birçok test yapan kozmetik markalar var. Makfactor, cecile, maybeline, dior, catharine arley, alix avien,wonderfull gibi birçok marka bize birçok maskaraçeşidi sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Abiye Bayan Saç Modelleri başlıklı makalemizde abiye saç, abiye saç modelleri ve abiye saç stili hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir