En İyi Göz Kalemi Markaları

Yanımızdan ayırmadığınız makyaj malzemelerinin içinde göz kalemi nerdeyse ilk sıradadır. Hiç makyaj yapmasak bile gözümüze süreceğimiz güzel bir göz kalemi bizim havamızı bir anda değiştirebilir. Gözlerin ilgi çekmesi birçok iletişimde önemlidir. Markete gittiğimizde, iş görüşmelerinde, erkek arkadaşımızla görüştüğümüzde, annemizle dertleştiğimizde kısacası iletişim içinde olduğumuz herkesle göz teması kurmak zorundayızdır. Gözlerimize bakmayan birini çok soğuk ve ilgisiz buluruz hatta bu konuda karşımızdakini uyarma isteği duyarız. İletişimde bu kadar önemli bir yer edinen gözlerimize de kullandığımız makyaj ürünleri bir o kadar önemli.

Gözlerimiz diğer organlara göre daha hassas bir organımız. Çok çabuk mikrop kapabilir ve çok çabuk zarar görebilir. Bu yüzden göz makyajında kullandığımız makyaj ürünlerinin markası, önemli. Köşe başında bile kozmetik ürünleri satılıyor artık. Ucuz diye kadınlar bunlara ilgi gösterebiliyor ama maalesef sonuçlar çok acı oluyor. Üç liraya aldığınız bir üründen de çok büyük beklentiler içine girmek doğru değil aslında sonucu bile bile uçurumdan atlamak gibi bir durum bu. Tabiki her ucuz ürün kalitesizdir gibi bir genelleme yapmak doğru olmaz. Çok büyük paralar verilerek alınan ürünlerde de bazı sorunlar yaşayabiliriz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken nokta alacağımız ürününün içindekiler kısmını okumak. Ürünlerin ayrıcı antialerjik olması çok önemli. Unutmamak gerekir ki sağlık her şeyden önce gelir. Maxfactor, flormar, loreal, maybeline, dior gibi markalar bize birçok göz kalemi seçeneği sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Abiye Bayan Saç Modelleri başlıklı makalemizde abiye saç, abiye saç modelleri ve abiye saç stili hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir