Salı , 28 Nisan 2015
Kampanyalar
Buradasınız: Anasayfa » Aşk & İlişkiler » Aşk » Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?
Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Onu gördüğünüzde heyecanlanıyorsunuz ve eliniz ayağınız birden bire karışıyor. Ne yapacağınızı bilemiyorsunuz, hatta zaman zaman gondolda gözünüz kapatılmış sallanır gibi oluyorsunuz, yani başınız dönüyor ama mutlu oluyorsunuz. O halde siz kesinlikle aşıksınız… Aşkınızı tüm dünyaya haykırmanın zamanı çoktan gelmiş de geçiyor olabilir, bu fırsatı bir an önce değerlendirmeniz de gerekiyor olabilir. Bu karar öncesinde de hayli dikkatli olmanız gerekmektedir.

Durun bir dakika, aslında siz aşık değil misiniz? Evet, anlaşıldı siz aşık mısınız, aşık değil misiniz bu konu hakkında karar veremeyecek kadar karamsarlık içerisindesiniz. Bu yüzden de, aşık olup olmadığınız konusunda size yardım etmek istiyoruz… Bir alttaki satır başlıkları sayesinde aşkınız konusunda biraz daha kesinleşmiş fikirlere sahip olabilirsiniz.

Aşık mıyım?

 • Her konuşmada onun ismini bir şekilde geçiriyorum, örnekleri onun üzerinden veriyorum.
 • İletişim halinde olduğu her kadını kıskanıyorum. Çok yakın arkadaşım ya da işlerle alakalı dese bile!
 • Burcunu öğrendim ve çoktan burç uyumumuzu kontrol ettim.
 • Her koşulda farklı bahaneler üretip onu görmeye gidiyorum ya da onunla bir şekilde plansız(?!) karşılaşabiliyorum.
 • Onu beklemediğim zamanlarda gördüğümde bayılacak gibi oluyorum ve sanki ayaklarım yerden kesiliyor.
 • Anlamadığım bir şekilde, sevdiğim ünlü sanatçıya olan ilgim ve alakam azaldı. Tek düşündüğüm ve beğendiğim kişi o oldu bir anda!
 • Onun dokunduğu ya da sevdiği herhangi bir eşyayı sürekli yanımda taşıyorum ve bir an olsun onu yanımda ayırmak istemiyorum. Böylelikle, onu her an yanımda ve kalbimde hissedebiliyorum.
 • Geceleri kafamı yastığa koyduğumda bir anda o aklıma geliyor ve gözlerimi kapattığımda onun hayali tüm dünyamı doldurmaya başlıyor.
 • Bana dokunduğunda ya da bana bir şey söylediğinde kalbim yerinden çıkacakmış gibi hissediyorum ve sanki dünyadan bir anlığına da olsa uzaklaşıyorum.
 • Görüşmek ya da konuşmak istemese de, her an onu görmek ve onunla konuşmak istiyorum.

Yukarıdaki başlıklardan en az bir kaç tanesi varsa, kesinlikle aşıksınız demektir. Eğer, bu şartlar başkaları için de uyuyorsa, size aşık mı değil mi anlayabilirsiniz. Bana aşık mı acaba? gibi soruların da cevaplarını bu soruları karşınızdaki kişiye düşünerek, kendinize sorabilir ve yanıtlara göre anlayabilirsiniz.

 

 

Erkeğin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım

Erkeğin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım

Erkeğin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Yazımızın devamında erkeğin  aşık olduğunu nasıl anlarım sorusuna yanıtlar arayacağız ve size bunu nasıl anlayabileceğinize dair ipuçları sunacağız. Gelin bu yazıyı da hep birlikte inceleyelim.

 

Erkeklerin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Daha önceden yapılmış olan bir bilimsel araştırmanın sonuçlarında, erkekler ilk görüşte bir kadına aşık olacaksa; tam olarak en az 8.2 saniye gözlerini o kadından alamadığını açıkladılar. Bilim insanlarının yapmış olduğu bu bilimsel araştırmaya göre, bir erkeğin gördüğü bir kadına aşık olabilmesi için en az 8,2 saniye boyunca bakışlarını o kadından almaması gerekiyor. Böylece, ilk görüşte aşk bilimsel olarak kanıtlanmış olsa da 8,2 saniyeden az süren bir bakışmada bunun gerçekleşme ihtimalinin olmadığını söylüyorlar.

İlk görüşte bir erkek bir kadından daha fazla ya da daha az da etkilenebilir. Belirtilen 8,2 saniye üzerinde bir dikkat sağlanırsa bu daha fazla bir bağlanmayı tetikleyecektir. Ayrıca, bu bakış süresi 4 saniyeden daha az ise erkek kadından etkilenmemiş diyebiliriz ve sadece hoş bir görünüşe aldanmış olabilirler.

Kadınların Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Bunların yanı sıra, kadınlar gördükleri erkekleri ister beğensinler, isterlerse beğenmesinler bakış sürelerini çok fazla değiştirmiyorlar. Bir başka söyleyişle, kadınların dikkatleri ve bakış süreleri gerçek ilgilerini göstermiyor diyebiliriz. Gizli bir kamera ortamında gerçekleştirilen deneyde; 115 farklı öğrenci, aktris ve aktör tanıştırıldı. Bunun sonucunda, tanışan kişilere karşılarındaki bireyleri ne kadar beğendikleri ve çekici buldukları soruldu. Güzel olarak belirttikleri deneklerin gözlerine ortalama 8,2 saniye süreyle bakan erkekler, daha az beğendikleri  kişilere ise ortalama olarak 4 ile 5 saniye arasında dikkatlice baktıkları sonucu çıktı.

Sizin şu ana kadar gözlemleriniz ve tecrübeleriniz bu bilgiler ile uyuşuyor mu? Sizin görüşlerinizi de çok merak ediyoruz. Fikirlerinizi ve bu yazıya yapabileceğiniz katkıları alt kısımda yer alan yorumlama kısmıyla bizlere ve diğer okurlara iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınları Tahrik Etmenin Yolları başlıklı makalemizde cinsel uyarı bölgeleri, döl yolu ağzı ve g noktası hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • aşık olduğumu nasıl anlarım
 • aşık olduğunu nasıl anlarım
 • asik oldugumuzu nasil anlariz
 • aşık olduğunu nasıl anlarsın
 • birine aşık olduğumu nasıl anlarım
 • bana aşık olduğunu nasıl anlarım
 • bana aşık mı nasıl anlarım
 • erkegin asik oldugunu nasil anlariz
 • asik oldugunu nasil anlariz
 • bir erkegin bana asik oldugunu nasil anlarim

Hakkında ModaBlogu

22 yorum

 1. Evet ben qaliba asik oldum <3

 2. ben yüzde yüz aşık oldum onu bir an bile aklımdan çıkarmıyorum seni çok seviyorum

 3. Ben asik miyim ya anliyamiyorum bu yazilari okurken hic asikmisim gibi gelmiyor ama onu gorunce asikmilsim gibi hissediyorum

 4. Ben dannyi çok seviyom o da ben seviyoama eski sewgilim engel oluyor

 5. Ben seviyorum ama onu anliyamiyorum

 6. süper ya karşılıklı aşk olduğunu anlamak beni çok sevindirdi

 7. Bence AŞK ı anlayamassın aşk gelir bulur seni bulduğunda aşık mıyım diye sormassın

 8. ben zaten aşık olduğumu biliyorum

 9. ben gerçekten AŞIK mışım :DD SENİ ÇOK SEVİYORUM SELİN…

 10. ABDULKADİR ÇOLAK

  arkadaşlar ben EŞCİNSELİM bence açıklayın herkeze ne yi kimi SEVDİĞİNİZİ sonra vakit gelir geçerr..

 11. Seviyorum.Ama unutmalıyım.Çok utangaç ve beni ne olarak gördüğünü anlayamıyorum,doğru düzgün konuşmadık bile…Hep sıradan 2 kelimelik cümleler.

 12. onu seviyormuyum bilmiyorum ama her dakkik onu gormeye gidiyorum ama galiba eeviyorum yaaa

 13. eger onu cok seviyosaniz hic beklemeyin beklerseniz kaybedersiniz ben beklemedim gittim soyledimm deme ki ask

 14. Benim aşık olduğum kesin ama onu bileme.:-) :-) :-) :-)

 15. Ben aşikmışım okesin ama onu anlayamadım gitti -:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-( :-) :-) :-( ;-) :-) :-* :-[ :'( :-D =-O B-)

 16. aşk diye biirşey varmı ki

 17. Ben öldüm yaa ben neler yaşadım

 18. Ben onu seviyorum bu testi uyguladım 10 saniye 7 sanisi bana baktı ama ikimiz de korkuyoruz çünkü sevdiğim adam abinin en yakın arkadaşı her zamn onun adı geçiyo Ewde benimle konuşuyor Üzgün olduğumda hep yanımda ama korkuyoruz bizim ewe geliyor napıyım ben bnm açılmasını bkliyo sizce

 19. Ya aslında biliyordm asık oldugumu ya onu gprunce kaçasım geliyo utanıyorum ama bi yandan da ona uzun uzun bakmak istiyorum o beni sevmiyor biliyorum ama ben çok seviyorum bence aşık olduğumuzda zaten aşık mıyım diye sormazsın kendine ben aşığım dersin deli divane olursun :)))

 20. galiba ben aşık oldum çünkü aynısını yaşadım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>