2015 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri her gün artıyor ve bu durum muhafazakar kesimin de moda konusunda ne kadar titiz ve başarılı olduğunu gösteren güzel örneklerden oldu. Eskiden başörtülü ya da türbanlı genç kızların veya kadınların moda konusunda pek başarılı olmadığı söylenirdi ancak son zamanlarda çıkan tesettür abiye modelleri durumun çok değiştiğini ve tesettür elbise modellerinin her geçen gün daha da güzelleşeceğini gösteriyor.

manken tesettür abiye modelleri

manken tesettür abiye modelleri

Abiye Modelleri

Abiye Modelleri hakkında daha önce detaylı bir çalışma yapmıştık ve sizler ile paylaşmıştık. O yazımızda ne yazık ki sadece bir nebze Tesettür Abiye Modelleri konusuna değinmiştik ve Mini Abiye ModelleriStraplez Abiye Modelleri, Uzun Abiye Modelleri başlıklarına yoğunlaşarak onlarca farklı abiye elbise modeli fotoğrafını sizler ile paylaşmıştık. O yazımızdan bir kaç örneği de bu yazımızda görebilirsiniz. Tesettür Abiye Modelleri fotoğraf galerimizi ise sizler için çok detaylı olarak derledik ve yazımızın sonunda göreceksiniz.

siyah bordo sarı tesettür abiye modelleri

siyah bordo sarı tesettür abiye modelleri

2014 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Şimdi gelelim Tesettür Abiye Elbise Modelleri konumuza. Evet, 2014 Tesettür Abiye Elbise Modelleri neler oldu, 2015 Tesettür Abiye Elbise Modelleri neler olacak bunları detaylı olarak inceleyeceğiz. Abiye elbise sahibi değilseniz ya da abiye elbise almayı düşünüyorsanız, yazımız ve fotoğraf galerimiz kesinlikle sizler için faydalı olacaktır. Gündelik ve özel gün ya da geceler için hazırlanan abiye kıyafetler sizin şıklığınıza şıklık katacak kıyafetleriniz olacak, bundan hiç şüphemiz yok. Ancak, tesettürlü kıyafetler çok iyi bildiğiniz şekilde diğer kıyafetlere nazaran piyasada daha az bulunuyor. Bu da, seçeneklerimizi daraltmamız anlamına geliyor. Bir mini kıyafet almak isteyen kadın ile tesettür elbise almak isteyen kadın arasında seçim şansı ne kadardır sizce? Evet, bizce de kesinlikle daha az. Çünkü bir AVM’de mini kıyafetleri ya da farklı kıyafetleri 10 mağazada çok rahat bulabilirken, tesettür abiye modelleri ise ne yazık ki sadece bir mağazada oluyor. O da şanslıysanız tabii!

siyah tesettürlü uzun abiye modelleri

siyah tesettürlü uzun abiye modelleri

2015 Tesettür Abiye Modelleri

2015 senesinde Tesettür Abiye Elbise Modelleri nasıl olacak? Evet, bu sıklıkla sorulan ve şimdiden merak edilen bir soru. Bunun nedeni ise, biz kadınlar her zaman daha iyisini ve kimsede olmayanı isteriz. Öyle ki, henüz kimseler almadan da yeni moda kıyafetleri almak isteriz. Yazımızın sonunda onlarca farklı tesettür abiye modelleri / kapalı abiye modelleri var, onlardan da güzel fikir edinmiş olacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Bizim gördüğümüz kadarıyla 2015 senesinde siyah tesettür abiye modelleri trend olacak. Bunun nedeni ise, siyah hem asil hem de biz kapalı kadınların zarafetine daha uygun görünüyor. Ancak, bu görüş siyah tesettür abiye modelleri haricinde hiç farklı renk giyilmeyecek anlamına gelmiyor. 2015 Abiye Modelleri her sene farklılaşsa da, her geçen gün daha da güzelleşiyorlar. Bunda kesinlikle hem fikir olmalıyız.

 

Nasıl Kombin Yapmalıyım?

Kombin yaparken özellikle de kapalı kıyafetler giyeceğimiz için sadeliğe ve şıklığa dikkat etmeliyiz. Daha açık giyinen kadınlara göre fazla kıyafetimiz olduğu için, bu kıyafetleri kombinlemek de daha zor olacaktır. İşte bu nedenle de, çok aykırı ve alakasız aksesuarlardan ve eklemelerden kaçınmamız gerekiyor. Ne kadar fazla aksesuar takarsam, ya da ne kadar fazla kıyafeti üzerime geçiştirirsem kardır diye bakmamak gerekiyor. Ne kadar sade olursanız, o kadar da şık olma ihtimaliniz artacaktır. Uzun tek parça bir elbiseye sade bir kemer takarak da çok ama çok şık olabilirsiniz, bir çok renkten oluşan göz alıcı bir elbise ile de şık olabilirsiniz. Ancak; renkler, aksesuarlar ve kıyafetler arttıkça şık olma riskiniz de artar.

 

Bu kadar laf yeter, haydi tesettür abiye modelleri galerimize birlikte göz atalım. Sizin de çok beğendiğiniz varsa beğen butonlarıyla beğenebilir ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarınızı da yorum yap kısmında merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 abiye modelleri, dekolteli elbise modelleri ve kırmızı elbise çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir