2015 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Her bayanın arzusu evlenmek ve gelecekte yuvasını kurup mutlu olmaktır. Evlilik çok kutsal müessese olduğu için gelin ve damat adayları bugün için çok özenir ve her şeyin dört dörtlük olmasını ister. Bu düğün sureci evliliğe ilk adımda sancılı geçen ama bir o kadar heyecan veren mutlu bir süreçtir. İşte evlilik hayali kuran tüm bayanlar düğün sürecinde alımlı, şık, zarif, naif, hoş görünmek isterler. Ve bu doğrultuda yapacakları iş onları mutlu güzel alımlı şık gösterecek 2015 en gözdesi olan sırt dekolteli bir gelinlik seçimi olacak. Bu gelinlik sayesinde çok farklı olacak ve sıradan kalıplaşmış olan gelinlik modellerinden kurtulacaksınız. İşte bu yazımızda 2015 sırt dekolteli gelinlik modelleri hakkında ne varsa bulabileceksiniz. Hatta 2015 Dekolteli gelinlik modelleri için de bir görsel galerimiz yazımızın sonunda yer almaktadır. Moda Blogu olarak bu yazımızda hayallerinizi süsleyen gelinlikleri sizin ile buluşturmaya gayret ettik.

 

Hangi Modeller Gelinlik İçin Uygundur?

Geniş omuzlu hanımların üçgen tarzında olan sırt dekolteli bir gelinlik giymesi onları çok zarif gösterecektir. Ve yahut minyon daha çıtı, pıtı olan gelin adaylarının, kalça da biten sırt dekoltesi onları biraz daha kadınsı gösterecektir. Beğenilmek hepinizin en doğal hakkı sevgili gelin adayları hele ki bu en özel, mutlu gününüz olan düğününüzse tabi ki daha çok beğenilmek istemek daha da tabi olan hakkınız. 2015 sırt dekolteli gelinlikler herkesi size hayran bıraktıracak bundan hiç şüpheniz olmasın. Etrafa gülücükler verirken size bu mutluluğu fazlasıyla yaşattığı için sırt dekolteli gelinliğinize minnettar kalacaksınız. Erken kalkan yol alır sevgili gelin adayları hemen güzel sırt dekolteli gelinliğinizi seçmeye başlayın. Şık, zarif, alımlı, güzel, hoş ve nadide bir çiçek gibi görünmenin tam zamanı.

 

Benim Sırtı Açık Gelinlik Modelim

Bu yazıyı okuduğunuza göre siz de kendi gelinlik modelinizi hayal ediyorsunuz ve sırt dekolteli gelinlik modelleri sizin favorileriniz arasında yer alıyor olabilir. Evet, 2015 yılında moda olacak sırt dekolteli gelinlik modelleri örneklerimize bir alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Beğendiklerinizi Twitter’dan ve Facebook’tan paylaşmayı lütfen unutmayınız. Beğen butonlarıyla beğenilerinizi de belirtebilirsiniz 🙂

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Kış Modası başlıklı makalemizde 2015 kaban modelleri, 2015 kışlık gömlek modelleri ve 2015 mont modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir