2015 Çanta Modelleri

2015 yılında kullanılacak olan çanta modelleri şimdiden kadınların gözdesi olmaya başladı diyebiliriz çünkü kadınlar her zaman bir sonraki senenin modasına önem verirler ve bu nedenledir ki bir sonraki senenin modasına şimdiden ayak uyduran kadınların ihtişamı görkemli olacaktır. Ünlü markaların defilelerinde öne çıkan ve satışa sunulan çanta modeli çok beğenildi. Moda Blogu olarak 2015 yılında trend olan çantaların büyük ve en önemli özelliği asil ve elbiselerle uyumlu olan çanta modelleri olacak diyebiliriz. Modellerde öne çıkan bir diğer unsur ise geçtiğimiz yıllarda zincirin çokça kullanılması olmuştu ancak bu sene ve önümüzdeki sezon Zincirli çantalar kendisinden oldukça söz ettirecek diyemiyoruz. Bunun yerine daha farklı seçenekleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca, çanta markaları olarak da Pierre Cardin çanta, Guess çantaGucci çanta. Birçok kadın çanta modelleri ve kadın çanta markaları bu yazıda sizi bekliyor.

orta boy siyah chanel çanta modelleri

orta boy siyah chanel çanta modelleri

 

2014 Çanta Modelleri

 

2014 yılında zincirden sonra yerini alacak çanta modelleri ise; rugan, kürklü, zarf ve katlamalı çantalar trend çanta modelleri arasında. Kürk detayının çanta modellerinde ve elbiselerde sıkça kullanıldığı göz önüne alınırsa kürk devrinin geri döndüğünü geri söylesek yalan olmaz. Dolce Gabbana 2014 defilelerinde kare rugan çantaları her modelde kombinlediği görülmekte. Zincirin yanında metal modeller sıkça kullanımda olan modeller arasında.

gündelik şık çanta modeli

gündelik şık çanta modeli

 

 

Geçen sezonun trendleri arasında olan zarf şeklindeki çantalar bu sezonun da trendleri arasında olacağa benziyor. Çağdaş şehir kadınını oldukça yansıtan zarf çantalar her kadının dolabında bulunması gereken modeller arasında diyebiliriz çünkü bir kadına zarif ve şık çantalar her zaman daha çok yakışıyor. Gösterişli olmak için çok süslü ve alakasız çanta modeli ile bir kadın çoğu zaman demode yani rüküş olabiliyor. Böyle bir duruma düşmenizi ise asla istemeyiz.

Katmalı çantalar kullanılış özelliği bakımından daha fazla tercih ediliyor. Spor kullanım bakımından katmalı çantalar spor giyim sevenler tarafından daha çok kullanılmakta. Kare çanta modelleri geçen sezon ve bu sezonun öncülerinden birisi olmaktadır. Büyük kare çantalar iş hayatındaki kadınların vazgeçemediği aksesuarlarından birisi olmakta. 2015  çanta modellerinde rugan, kürklü, zarf ve katlamalı çantalardan sonra kullanılan renk özelliği bakımından en çok siyah renk çantalar tercih edilmekte.

 

koyu pembe örgü çanta modeli

koyu pembe örgü çanta

Bunların yanı sıra, gündelik şık çantaları da tercih etmenizi umuyoruz çünkü gündelik / casual bir giyim tarzı ile hiç alakasız çantaları tercih ederseniz şıklığınızı gerçek manada kaybetme ihtimaliniz doğacaktır. Giyim tarzınıza göre çantalarınızı seçerek, güzel bir kombin oluşturabilir, böylelikle de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

2015 Kadın Bot Modelleri

Bu yazımızın haricinde, foto galerimizi tek tek inceledikten sonra 2015 Kadın Bot Modelleri başlıklı yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda yer alan 2015 Kadın Bot Modelleri ile birlikte çantalarınızı çok güzel bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

 

Birbirinden şık çanta modeli içeren galerimizi de tek tek incelemenizi öneriyoruz. Resimlere tıklayarak çantaları büyütebilir ve galeri içerisinde ileri geri tuşlarıyla da diğer çantaları da görebilirsiniz. Ayrıca, sizin de 2015 çanta modelleri konusunda tavsiyeleriniz olursa, yorum bırakarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Moda her daim sizinle olsun 🙂

Bir önceki yazımız olan 2015 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 abiye modelleri, dekolteli elbise modelleri ve kırmızı elbise çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

3 Responses

  1. 15 Kasım 2014

    […] çeşit renk renk insanın içini istiyor bu çantalar. Bu yazımızda da bu konuya değinerek, 2015 çanta modelleri nasıl olacak, hangi çanta modelleri trendlere uygundur, şık çanta modelleri nasıl olmalıdır […]

  2. 18 Kasım 2014

    […] yazımızda 2015 çanta modelleri için mavi renk ile yapılabilecek kombinleri ve özellikle de çanta modelleri nasıl olmalıdır […]

  3. 13 Aralık 2014

    […] Yazar: ModaBlogu Kategori:Foto Galeri, Manşet Yorum yap […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir