2015 Bayan Takım Elbise Modelleri

Klasik tarz sevenler için hiç eskimeyen tek modadır takım elbise modası. Ayrıca çalışan hanımların en sık tercih ettiği kombinelerde başı çekerler. İş görüşmelerinin, ciddi davetlerin, kimi zaman da toplantıların resmi kıyafetleri arasında yer alır. Çalışan hanımların gardırobunda birçok modeline rastlayacağınız takım elbiseler, birçok insan tarafından unutulmaya yüz tutmuşken 2015 bayan takım elbise modelleri ile tekrar hayat buluyor.

2015 bayan takım elbise modellerinin arasında çok farklı kesimlerde, ilginç ve dikkat çekici modeller mevcut. Blazer ceketler ile ayrı bir hava katılmış renk renk desen desen takım modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alırken, sivri burun sivri topuk ayakkabılar veya platformlar ile çok şık çizgiler taşıyor. Klasik tutkunlarının vazgeçemediği siyah takım elbiseler ise şalvarlı modelleri ile dikkat çekiyor. Son zamanların salaş modasına ayak uyduran 2015 bayan takım elbise modelleri, salaş ceketlerin en güzel formlarının altını çiziyor.

Yeni sezon bayan takım elbise modelleri arasında dikkat çeken bir diğer detay ise erkeksi ceketler ve smokin havası estiren takım elbiseler. İddialı ve şık tasarımları ile göz dolduran bu modeller fark yaratmak isteyen hanımları cezbediyor. Yüksek bel pantolonların çok sık tercih edildiği 2015 bayan takım elbise modelleri arasında eteklere çok fazla yer verilmese de, ilk bakışta göze çarpan kalem etekler zarafeti tercih eden bayanların çok seveceği tasarımlardan oluşmuş.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kış Modası başlıklı makalemizde 2015 kaban modelleri, 2015 kışlık gömlek modelleri ve 2015 mont modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir