2015 Bayan Mezuniyet Kıyafetleri

Mezuniyet her genç kızın prensesler gibi olmak istediği çok özel gecelerden biri. Hem lise mezuniyeti hem de üniversite mezuniyeti hazırlıkları yoğun ve yorucu geçer bazen istediğimizi bulamaz ve diktirmek zorunda kalırız ama aslında kendimizi iyi tanıyorsak mutlaka kendimize uygun bir parça bulabiliriz. Bugün ise, Moda Blogu olarak 2015 bayan mezuniyet elbisesi trendlerini sizlerle paylaşmak istedik. Çünkü, her kız mezuniyet balosunda en şık benim diyebilmek ister ve bunun için de çeşitli fikirler arar. İşte o fikirleri bu yazımızda ve özellikle de fotoğraf galerimizde bulabilirsiniz. Tek tek hepsine bakmanızı tavsiye ederiz.

Rengarenk Mezuniyet Elbiseleri

Eğer bu sezonda bir lise mezuniyeti yaşayacaksanız sizlere mini rengarenk elbiseleri tavsiye edebiliriz. Çünkü 17-18 yaşlarındaki bir genç kız için uzun parıltılı abiye elbiseler biraz fazla kaçabilir hele biraz da makyaj yaptığınızı düşünürsek bir anda on yaş yaşlanmak istemezsiniz değil mi her yaşın kendince bir güzelliği vardır lütfen büyümek için aceleci olmayın ve zamanı geldiğinde bu elbiseleri zaten giyeceğinizi unutmayın. Prenses model elbiseler yine 2015 lise mezuniyeti yaşayacaklar için tercih edilebilir. Şeker pembesi ve açık mavi tonları masumiyetinizi daha da ortaya çıkaracak renkler olabilir.

 

2015 Üniversite Mezuniyet Kıyafetleri

Eğer ki 2015 yılında üniversite mezuniyeti yaşıyorsanız birazcık daha fazla süslenebilirsiniz tabii ki daha uzun ve balık tarzı modeller dişiliğinizi ortaya çıkaracak ve artık küçük bir öğrenci olmadığınızı gösterecek tarzlar olabilir. Makyajınızı çok fazla abartmayacağınızı düşünerek elbiselerinizde taşlı, parıltılı modelleri tercih edebilirsiniz. Yırtmaçlı uzun elbiseler de yine tercihleriniz arasında olmalıdır. 2015 yılı sezonunun trend renkleri arsında kobalt mavi, bordo ve pastel tonlar kırmızı ve şarap kızılı sayılabilecek renkler arasında. İnce dantel kumaşlar ve ince ince işlenmiş leopar detaylar göze çarpabilir.

 

Tek tek tüm fotoğraf galerimizi incelerseniz, 2015 bayan mezuniyet kıyafetleri için size uygun bir modeli de kesinlikle görebilirsiniz. Farklı düşüncelerinizi yorum olarak da yazımıza ekleyebilir ve diğer kızlara da soru sorma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, beğendiğiniz mezuniyet elbiseleri arkadaşlarınızla paylaştığınızda daha da kıymetli olacaktır. Beğendiğiniz kıyafetleri Facebook ile beğenebilir ya da Twitter ile paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Kış Modası başlıklı makalemizde 2015 kaban modelleri, 2015 kışlık gömlek modelleri ve 2015 mont modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir