2015 Bayan Kırmızı Saat Modelleri

2015, kırmızının yılı olacak. Kıyafetlere, aksesuarlara, rujlara, ojelere yansıyacak bu renk saatlerde de kendini gösterecek. Kırmızı renklerde bayan kol saatleri de vitrinlerde yerini aldı. Eskiden siyah her renkle gider gibi bir düşünce vardı; ancak artık hangi rengi kullanmak isterseniz o renk her şeyle gidiyor. Bunu anlayan modacılar ve güzellik uzmanları artık cesaretsiz, farklılıktan uzak davranmak yerine, giydiğimiz kıyafetlerde, taktığımız aksesuarlarda kendini belli eden renkler kullanmamız gerektiğini söylüyor. Canlı renkler verdiği enerjiyle bize kendimizi iyi hissettirirken, çevremize yaydığımız enerji konusunda da pozitif olmamızı sağlar.

Kırmızı, sıcak bir renktir ve kullanıldığı her şeyde havalı ve şık durur. Kırmızı ruj, kırmızı oje sürmek eski dönemlerde cesaret isteyen renklerdi; artık kadınlar bunu yıktı ve kırmızıyı hayatımızın her yerinde kullanmaya başladık. 2015 kol saatlerinde kırmızı modelleri görünce, kollarınızda sıkıcı saatleri derhal çıkaracaksınız. Kırmızı düz kordonlu, kırmızı desenli kordonlu saatler oldukça dikkat çekiyor. Vitrinlerde şimdiden yerini alan kırmızı, şık saatler hem kendinize alabileceğiniz hem de yılbaşında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir seçim olacaktır. Kırmızı saatlerde en çok moda olacak ve kullanışlılığı bakımında sıkça tercih edilecek modeller kumaş kordonlu saatler gibi duruyor. Kumaş kordonlu saatler takıldığında bilekte isterseniz bir fiyonk yaparsınız ve saatinizle birlikte bir bileklik takmış görünümü de elde etmiş olursunuz. Kumaş kordonlu kırmızı saatlere siz de bayılacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Bileklik Modelleri başlıklı makalemizde bayan aksesuarları, bayan bileklikleri ve bileklik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir