2015 Bayan Çizme Modelleri

Sonbahar – kış sezonunun girmesiyle kışlıklar gün yüzüne çıktı. Modaya uyanlar yerlerini aldı eksik listeleri hazırlandı şimdi alışveriş zamanı. Bu ayların tamamlayıcı parçası çizmeler çeşitli renk ve modelleri ile sizleri beklemekte.

Yoksa siz de tercih yapmakta zorlananlardan mısınız? Hanımlar düşünmeyin bu kadar kendi çiziğinizi belirleyin ve biraz da modayı takip edin en güzeli olun. Hadi birlikte sezonda öne çıkan çizme modellerini konuşalım.

Son zamanlar da yumuşak deri diye bir şey tutturulmuş gidiyor. Siz de merak ediyor musunuz? Kesinlikte benimde tavsiyem bundan yana. Yumuşak deriden yapılmış çizme çanta modelleri göze daha hoş görünür deri bacak kısmınızı zarar zarafet verir. Çantada da aynı şey geçerli pazar poşeti taşımıyoruz hanımlar. Bu tür çantalı tutuşunuz bile değişeceği için daha kibar bir algı yaratacaktır.

Çizmeler de öne çıkan bir başka modelde çorap gibi bacağı saran diz kapağının üzerine kadar saran modeller. Bu tür modeller uygun kombinle bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterecektir.

Yine bir başka model de dizlere kadar uzanan çizmeler. Her yaş aralığına hitap eden bu çizmelerde de çok ama çok çeşit mevcut. Renk katalogları o kadar geniş ki size sadece kendi renginizi bulmak kalıyor.

Kovboy çizmeleri de beğenilen modeller arsında kedisini göstermekte. Spor şıklık katan bu modelleri kombin yapmak çok kolay. Çizmelerde süet, nubuk, deri gibi seçim olanağınız çok fazla sizin beğendiğiniz size en yakışandır. Hadi hanımlar alışverişe.

Bir önceki yazımız olan 2015 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde dekolteli gelinlikler, gelinlik modelleri ve güzel gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir