2015 Bayan Bileklik Modelleri

Güzellik ayrıntıda gizlidir!2015’in en dikkat çeken bayan bileklikleri bu yıl da güzelliğinize güzellik katacak. Dünyaca ünlü top modeller, sanatçılar, gazeteciler, öğrenciler, ev hanımları kısacası hayatın içinde olan tüm kadınlar kıyafetlerine olduğu kadar aksesuarlarına da artık aynı özeni ve dikkati gösteriyorlar. Sürekli göz önünde olan bileklerinizi 2015’in en trend bileklikleriyle taçlandırabilir duruşunuzu tarzınızı daha dikkat çekici kılabilirsiniz.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı olsun dünyanın takip ettiği ünlü modacıların koleksiyonlarında aksesuarların yeri oldukça büyük önem taşımakta.2015 kadın bileklik kreasyonlarında yerine göre dirseklere kadar çıkan renkli boncuklarla benzenmiş bilekliklere yerine göre asimetrik kesimli büyük metal görsellere de rastlamak mümkün. Lady Gaga, Rihanna, Hadise, Hülya Avşar ve birçok ünlü konserlerinde, günlük hayatlarında hatta tatil için gittikleri ıssız koylarda bile göz kamaştıran aksesuarlarından vazgeçmeyen ünlüler arasında. Sizler de bu yıl bileklerinizdeki pırıltı ile çevrenizdekileri aydınlatabilir kıyafetlerinizi tarzınıza uyan bileklikler ile kombinleyebilirsiniz.

2015 aksesuarlarında büyük taşlı metallerden tutun desenli pamuk ipliklerinden yapılmış bilekliklere kadar geniş bir yelpaze çerçevesinde kendinize en yakışanı bulmak artık çok daha kolay. Geçmiş dönemde çok göz önünde olmayan aksesuarlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmekte. Hayatımızdaki yeri ile birlikte bileklerimizi ışıldatan aksesuarların ebatlarında da eskiye nazaran büyük değişiklikler görülmekte. Daha pırıltılı daha büyük boyutlarda ve tabi ki daha renkli görselleri ile 2015 bayan bilekliklerinden kendinize en çok yakışanı seçmek çok kolay. Küçük dokunuşlarla her gün hem duruşunuzu sağlamlaştırın hem de göz alıcı olmanın verdiği keyfi yaşayın.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Ceket Modelleri başlıklı makalemizde bayan ceket modelleri, bayan ceketleri ve ceket modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir