2015 Bayan Battaniye Kaban Modelleri

Bu yıl yine soğuk bir kış bizi bekliyor. Zaman zaman içine girip film izlediğimiz bazen yağan yağmuru cam kenarında seyrederken üzerimize aldığımız sıcacık battaniyeler bu yıl sizlerle beraber sokağa çıkıyor. Evet, yılın yeni trendi battaniye kabanlar. İlk bakışta kulağa çılgınca gelen ancak ara sıra da olsa keşke üstümüze alıp gezseydik dediğimiz battaniyeler modacılar için ilham oldu. O yüzden dışarıda birilerinin üzerinde bu kabanlardan gördüğünüzde çokta şaşırmayın benden söylemesi. Sokak modasını takip edenlerin çokta şaşırmayacağı battaniye kabanlar kadınların şimdiden gözdesi oldu. Battaniye kabanların kesimleri birbirinden farklı stillere sahip. Normal bir kaban gibi düz kesim olanları da var, sizi hakikaten battaniyeye sarılıp sokağa çıkmış gibi gösterecek modelleri de. Çoğu kişinin tercihi 2. şıktan yana. Yani battaniyesi üzerinde sokağa fırlamış tarz. Bu tarzı benimseyenlerin çoğunun ortak noktası farklı görünmek. İşte bu yüzden battaniye kabanlar farklılık yaratmanın yanı sıra sizin üstünüzde olduğu sürece sizi daha güvende belki de evdeymişçesine rahat bir ruh haline sokuyor. Battaniye kabanların verdiği sıcaklıkla bu soğuk kış aylarında rahatça sokakta dolaşabilirsiniz.

Bu şık battaniye kabanlar sade olmasının yanı sıra sizi tarz sahibi de yapıyor. Kabanların battaniye oluşunun yanı sıra sıkıcı bir hava katmak yerine renklerinde kullanılan sıcak tonlar da tercih sebebi. Gelin bu kış sizde bu şirin modayı takip edip bir battaniye kaban sahibi olun.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kış Modası başlıklı makalemizde 2015 kaban modelleri, 2015 kışlık gömlek modelleri ve 2015 mont modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir