2015 Bayan Babet Modelleri

Modern çağda daha çok rahatlığın ön plana çıktığı bir gerçek olmakla birlikte hem rahat hem de şık olabilen ayakkabı modellerinin geliştirilmesiyle birbirinden gösterişli ve konforlu, daha çok topuksuz ya da çok az topuğa sahip, kapalı burun ve düztaban olan babet modelleri ortaya çıkmıştır. İlk başlarda sadece günlük kullanım için olan babetler daha sonra şık bir kıyafetle mükemmel uyumu yakalayabilmiştir.  Ne olursa olsun esas olanın rahatlık ve sağlık olduğu unutulmadan farklı babet modelleri 2015 yılında kolaylıkla kullanılabilecek.

  • Sivri Burunlu Babetler:

Şık bir takımla ya da kısa boy pantolonlarla çok uyumlu olan bu model babetler farklı kumaşlarla göz doldurmaktadır. Parlak taşlarla süslenen ve şık bir görüntü oluşturan babetler rahatlık ve gösterişten ödün vermeyen bayanların tercihi olacaktır.

  • Yuvarlak Burunlu Babetler:

Oldukça basit görünen bu babetler daha çok alışverişlerin ya da günlük yürüyüşlerin vazgeçilmezi olacaktır.

  • Sportif Babetler:

Birçok spor ayakkabı ile benzerliği olan bu babetler, daha sade fakat daha rahat olabilmektedirler.

  • Tokalı Babetler:

Kendine özel tasarımlara imkân veren babet modellerinden en çok tercih edileni olacak olan tokalı babetler, tasarımcının hayal gücüyle farklı desen ve kumaş dokularıyla oluşturulabilir.

  • Nakışlı Babetler:

Sadece kıyafet üzerine olmayan nakış dokusu babetler üzerinde inanılmaz bir şıklık yaratacaktır.

  • Baskılı Babetler:

Yine hayal gücüne bırakılan baskı tarzı sayesinde babetler çok ayrı bir kişilik kazanabilecekler.

  • Saydam Babetler:

Şeffaf bir yapının kullanıldığı, ayağın göründüğü bu tarz babetlerde örgü süslemelerle çok farklı bir etki verilecektir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Çizme Modelleri başlıklı makalemizde bayan çizme, bayan çizme modelleri ve Çizme hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir