2015 Atkı Şal Eldiven Modelleri

Soğuk kış aylarının gelmesiyle birlikte kalın kabanlarımız dolaplarımızdan dışarıya çıktı. Mont ve kabanların yanında kendimizi korumak ve şıklığımıza şıklık katmak için şallar, atkılar, bereler, şapkalar ve eldivenleri kullanmaya başladık. 2015 atkı modasında canlı renkler bu sene oldukça kullanışta. Pembe, sarı, yeşil, turuncu renkli atkı ve şallar görmek mümkün. Soğuyan havalara karşı içimizi ısıtacak renkler kullanılmakta. Hep birlikte 2015 kış sezonunda hangi atkı, şal, eldiven ve berelerin moda olacağını gelin birlikte inceleyelim.

 

2014 2015 Atkı Modelleri

Portakal Desenli Atkı Modeli

Portakal Desenli Atkı Modeli

 

Bu sene renkli ve modern atkı modellerinin daha fazla görüneceğini düşünüyoruz. Portakal Desenli Atkı Modeli ise çağdaş atkı modelleri arasında en beğendiklerimizden oldu. Diğer atkı modelleri ise yazımızın sonundaki fotoğraf galerisi içerisinde bulunuyor. Onlara da moda blogu olarak kesinlikle tek tek göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

2014 2015 Şal Modelleri

2014 – 2015 yılında örgülü şal modellerinin tercih edilmesini tavsiye ediyoruz. Biraz daha geçmişe yöneltecek olan bu şal modelleri sizi diğer kadınlardan ayıracaktır. Standart şal modelleri yerine daha farklı ve kültürel ögeleri barındıran şal modellerinin 2015 senesinin şal modası için ideal olacaktır.

 

Örgülü Şal Modeli

Örgülü Şal Modeli

 

 

2014 – 2015 kış sezonunda moda olan zımbalı atkı modelleri kadınların şıklıklarına şıklık katmaya geliyor. Zımba modellerinin günümüzde çokça kullanan bayanların hoşlarına gidecek bir atkı modeli. Şıklığı ve zarafeti yakalamak isteyen kadınlar için bulunmaz bir aksesuar parçası olan snood atkılar kıyafetlerinizle kolay kombinlenmesi ile kadınlar için bir rahatlık sunmakta. Son yılların kürk modasını (sahte kürkler)  atkılarda da görmek mümkün. Geçmiş yıllardan kalan örgü atkı modelleri halen yerini korumakta. Şallar ve atkılarda yeni bir moda akımı olacak olan zincir detayı ince ve kolay kombinler yaratmak isteyenler için vazgeçilmez moda akımları oluşturmakta.

 

2015 Eldiven Modası

Bayan Eldiven Modeli

Bayan Eldiven Modeli

Atkı ve şalların yanında eldiven modellerinde değişimler oldu. 2014 kış modasında deri eldiven ve dirseğe kadar olan eldivenler şıklık yaratmak için önemli aksesuarlar arasında. Parmaksız ve renkli eldivenler geçen sezon kadar olmasa da bu sezonda kullanışta olmakta. Özel yemeklere veya davetlere giderken de rahatlıkla kullanabileceğiniz atkı ve şal modelleri sizlerin hem günlük hayatına hem de özel hayatına kolaylık sağlamakta.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 abiye modelleri, dekolteli elbise modelleri ve kırmızı elbise çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir