2015 Alvina Tesettür Mayo Modelleri

Tesettürlü bayanların mayo tercihleri incelendiğinde kimi bayanın haşema tarzını, kimisinin ise tayt şeklinde olanları tercih ettiği görülüyor. Mayo seçiminde renk ve fiziksel görünümün önemli olduğu bir gerçektir. Bu sebeple tesettürlü bayanların da mayo seçiminde bu kriterleri göz önünde bulundurmalarında fayda olacaktır.

2015 yılı Alvina mayo ürünleri arasında renklerin çeşitli olarak kullanıldığı görülüyor. Ancak haşema modellerinde ağırlıklı olarak mavi ve pembe tonları kullanılmış. İki rengin kombine edilerek tasarlandığı haşema çeşitleri, bu tarzı tercih eden bayanlar için farklılık yaratacak. Kırmızı, mavi, siyah ve pembe renklerin kullanıldığı taytlı modeller ise, son derece şık ve gösterişli. Ortalama fiyatlarda bulunan haşema ve taytlar, tesettürlü bayanlar için bu sezon da vazgeçilmez olacak. Özellikle iki ya da daha fazla rengin mayo üzerindeki kombine edilişi, farklı farklı desen görünümüne yol açıyor. Sezonun ürünleri bu yönleriyle bayanlara modern bir hava katacak.

Yaz aylarında ve plajlarda şık görünmek ve asaleti üzerinizde taşımak istiyorsanız mayo seçiminde tercihlerinizi doğru yapmalısınız. İri yapılı bayanlar, haşema tarzı ile fazlalıklarını kapatarak daha estetik bir görünüme sahip olabilirler. Fiziği daha düzgün olan bayanlar ise taytlı mayo modelleri ile fit bir görünüm sergileyebilirler. Sizler de hem şık hem de estetik görünmek istiyorsanız Alvina’nın siz bayanlara sunduğu çeşitli mayo modellerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kış Modası başlıklı makalemizde 2015 kaban modelleri, 2015 kışlık gömlek modelleri ve 2015 mont modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir